CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Společnost Perfecta prošla za dobu své existence (od roku 1995) přirozeným vývojem. Vždy jsme se drželi stejného oboru, ve kterém se neustále zdokonalujeme, abychom každému nabídli jen to nejlepší. Nejsme jen obyčejnými prodejci, ale i výrobci.

 

Svému sortimentu velmi dobře rozumíme, proto každému klientovi dokážeme poskytnout nejlepší možnou variantu výrobku. Zpětnou vazbou dobře odvedené práce nám jsou mnohá doporučení a reference našich spokojených zákazníků.

 

Od výrobního pultu až k vám do domu


Naše stínící technika je vyhledávaná a zahrnuje roletové systémy i venkovní žaluzie a markýzy. Kromě nich také garážová vrata. Velmi úzce s námi spolupracuje velké množství firem, kterým naše výrobky dodáváme. Dodání včetně montáže je luxus, který ušetří zbytečnou námahu a každý si tak dopřeje doplněk do domu zcela bez práce.

 

Je jedno, jestli plánujete pořízení nové techniky do domu, bytu, obchodních prostorů, kanceláří či na místa veřejných služeb. Vždy Vám zajistíme maximální servis a plnou spokojenost. Stínící i garážová technika by měla vydržet fungovat zcela bezchybně po velmi dlouhou dobu a to splní jen skutečně kvalitní produkty a odborná montáž.

 

O kvalitě naší firmy svědčí úspěšné posouzení našich výrobků Technickým a zkušebním ústavem stavebním v Praze. Hlavní zázemí firmy se nachází v Benešově, naše působnost je v rámci celých Středních Čech a Prahy. Samotné produkty vám zašleme kamkoliv po ČR. Ať už jste koncovými zákazníky nebo firma, spolupráce s námi Vás bude maximálně těšit.

 

Každý náš pracovník je kvalifikovaným zaměstnancem s bohatými zkušenostmi. Nejen výroba, ale i montáž a servis jsou poskytovány na profesionální úrovni. Služby poskytujeme i komplexně a díky kvalitnímu poradenství můžeme i nezkušeným uživatelům poradit se správným výběrem.

 

 

 

 
 
 
 

Sodoma Perfecta s.r.o.

K Vystrkovu 2186/1c

Praha 4 - Modřany

143 00

 

Tel.: 602 346 172

praha@perfecta.cz

 
 

Sodoma Perfecta s.r.o.

Rubešova 626

Benešov

256 01

 

Tel.: 606 649 089

perfecta@perfecta.cz

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 606 649 089
     
  perfecta@perfecta.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT